Vyhledávání

Kontakt

RVVZ Hradec Králové
TK Hradečtí Lvi,o.s.
tř.E.Beneše 571
Hradec Králové 500 12

Náčelník :
+420 777 047 393 cermankova@gmail.com
Program :
+420 604 691 386 ged.arcimag@seznam.cz
WEB :
+420 604 895 942 jarda@standera.cz

info@rvvz.cz

Otázky a odpovědi


Co je RVVZ ?

 

 RVVZ HK  je jedinečnou akcí všech, kteří se věnují výchově a smysluplnému využití volného času dětí a mládeže v našem kraji. Je určena všem vedoucím dětských oddílů jakékoliv organizace, rádcům či instruktorům, pracovníkům center volného času a dalším zájemcům, kteří pracují s dětmi ve volném čase.

RVVZ = regionální vzájemná výměna zkušeností 

Což znamená, že si celý víkend budeme mezi sebou předávat zkušenosti nabyté při vedení dětského oddílu či kroužku, předávat a sbírat nové znalosti a dovednosti, vyměňovat skvělé nápady, diskutovat a navzájem se poznávat.


Jak se mohu přihlašovat na programy?

 

Nabídku programů najdete jednat zde, v sekci Program, druhak na Facebooku na stránce RVVZ HK.

Zde na webu bude vždy aktualizovaný seznam nabízených programů včetně stručné anotace. Pokud se nám podaří zprovoznit službu přihlašování, bude možné se i závazně přihlásit na zvolený program. Prozatím počítáme s přihlašováním až na místě.

Nicméně, již nyní je možné zmapovat váš zájem o jednotlivé programy na FB stránce, kde se k nabízeným programům můžete jakkoliv vyjádřit.


Mohu přijet i bez předchozí registrace?

 

Ano, ale počítejte s tím, že budete mít možná problém se stravou. S několika málo strávníky navíc počítáme, ale zaručit vám kompletní stravu nemůžeme.


Pokud nestíhám přijet v pátek, mohu dorazit v sobotu ?

 

Ano, tato možnost tu je také. Pokud jste řádně registrováni a máte problém s příjezdem, informujte nás o tom a vždy se nějak domluvíme.

Nicméně, je možné přijet i během sobotního dopoledne, registrace bude otevřena.